Change Address

VOTE411 Voter Guide

All Races

  1. North Dakota
    1. North Dakota US Senate - Democratic-NPL Party Primary
    2. North Dakota US Senate - Republican Party Primary
    3. North Dakota US House - Democratic-NPL Party Primary
    4. North Dakota US House - Republican Party Primary
    5. North Dakota State Senate District 19 - Democratic-NPL Party Primary
    6. North Dakota State Senate District 19 - Republican Party Primary
    7. North Dakota State Senate District 20 - Democratic-NPL Party Primary
    8. North Dakota State Senate District 20 - Republican Party Primary
    9. North Dakota State Senate District 21 - Democratic-NPL Party Primary
    10. North Dakota State Senate District 21 - Republican Party Primary
    11. North Dakota State Senate District 23 - Republican Party Primary
    12. North Dakota State Senate District 25 - Democratic-NPL Party Primary
    13. North Dakota State Senate District 25 - Republican Party Primary
    14. North Dakota State Senate District 26 - Republican Party Primary
    15. North Dakota State Senate District 27 - Democratic-NPL Party Primary
    16. North Dakota State Senate District 27 - Republican Party Primary
    17. North Dakota State Senate District 28 - Republican Party Primary
    18. North Dakota State Senate District 29 - Democratic-NPL Party Primary
    19. North Dakota State Senate District 29 - Republican Party Primary
    20. North Dakota State Senate District 31 - Republican Party Primary
    21. North Dakota State Senate District 33 - Republican Party Primary
    22. North Dakota State Senate District 35 - Democratic-NPL Party Primary
    23. North Dakota State Senate District 35 - Republican Party Primary
    24. North Dakota State Senate District 36 - Republican Party Primary
    25. North Dakota State Senate District 37 - Republican Party Primary
    26. North Dakota State Senate District 39 - Republican Party Primary
    27. North Dakota State Senate District 41 - Republican Party Primary
    28. North Dakota State Senate District 43 - Democratic-NPL Party Primary
    29. North Dakota State Senate District 43 - Republican Party Primary
    30. North Dakota State Senate District 44 - Democratic-NPL Party Primary
    31. North Dakota State Senate District 44 - Republican Party Primary
    32. North Dakota State Senate District 45 - Republican Party Primary
    33. North Dakota State Senate District 47 - Republican Party Primary
    34. North Dakota State Senate District 5 - Republican Party Primary
    35. North Dakota State Senate District 6 - Republican Party Primary
    36. North Dakota State Senate District 7 - Republican Party Primary
    37. North Dakota State Senate District 8 - Republican Party Primary
    38. North Dakota State Senate District 11 - Democratic-NPL Party Primary
    39. North Dakota State Senate District 13 - Republican Party Primary
    40. North Dakota State Senate District 15 - Democratic-NPL Party Primary
    41. North Dakota State Senate District 15 - Republican Party Primary
    42. North Dakota State Senate District 17 - Republican Party Primary
    43. North Dakota State Senate District 3 - Republican Party Primary
    44. North Dakota State Senate District 10 - Democratic-NPL Party Primary
    45. North Dakota State Senate District 10 - Republican Party Primary
    46. North Dakota State Senate District 1 - Republican Party Primary
    47. North Dakota State Senate District 9 - Democratic-NPL Party Primary
    48. North Dakota State Senate District 9 - Republican Party Primary
    49. North Dakota State House District 9b - Democratic-NPL Party Primary
    50. North Dakota State House District 9b - Republican Party Primary
    51. North Dakota State House District 9a - Democratic-NPL Party Primary
    52. North Dakota State House District 9a - Republican Party Primary
    53. North Dakota State House District 8 - Republican Party Primary
    54. North Dakota State House District 7 - Republican Party Primary
    55. North Dakota State House District 5 - Republican Party Primary
    56. North Dakota State House District 4b - Republican Party Primary
    57. North Dakota State House District 4a - Democratic-NPL Party Primary
    58. North Dakota State House District 4a - Republican Party Primary
    59. North Dakota State House District 47 - Republican Party Primary
    60. North Dakota State House District 45 - Republican Party Primary
    61. North Dakota State House District 44 - Democratic-NPL Party Primary
    62. North Dakota State House District 44 - Republican Party Primary
    63. North Dakota State House District 43 - Democratic-NPL Party Primary
    64. North Dakota State House District 43 - Republican Party Primary
    65. North Dakota State House District 41 - Democratic-NPL Party Primary
    66. North Dakota State House District 41 - Republican Party Primary
    67. North Dakota State House District 39 - Republican Party Primary
    68. North Dakota State House District 37 - Republican Party Primary
    69. North Dakota State House District 36 - Republican Party Primary
    70. North Dakota State House District 35 - Democratic-NPL Party Primary
    71. North Dakota State House District 35 - Republican Party Primary
    72. North Dakota State House District 33 - Republican Party Primary
    73. North Dakota State House District 31 - Democratic-NPL Party Primary
    74. North Dakota State House District 31 - Republican Party Primary
    75. North Dakota State House District 3 - Democratic-NPL Party Primary
    76. North Dakota State House District 3 - Republican Party Primary
    77. North Dakota State House District 29 - Democratic-NPL Party Primary
    78. North Dakota State House District 29 - Republican Party Primary
    79. North Dakota State House District 28 - Democratic-NPL Party Primary
    80. North Dakota State House District 28 - Republican Party Primary
    81. North Dakota State House District 27 - Democratic-NPL Party Primary
    82. North Dakota State House District 27 - Republican Party Primary
    83. North Dakota State House District 26 - Republican Party Primary
    84. North Dakota State House District 25 - Democratic-NPL Party Primary
    85. North Dakota State House District 25 - Republican Party Primary
    86. North Dakota State House District 24 - Democratic-NPL Party Primary
    87. North Dakota State House District 24 - Republican Party Primary
    88. North Dakota State House District 23 - Republican Party Primary
    89. North Dakota State House District 21 - Democratic-NPL Party Primary
    90. North Dakota State House District 20 - Democratic-NPL Party Primary
    91. North Dakota State House District 20 - Republican Party Primary
    92. North Dakota State House District 19 - Democratic-NPL Party Primary
    93. North Dakota State House District 19 - Republican Party Primary
    94. North Dakota State House District 17 - Republican Party Primary
    95. North Dakota State House District 15 - Democratic-NPL Party Primary
    96. North Dakota State House District 15 - Republican Party Primary
    97. North Dakota State House District 13 - Republican Party Primary
    98. North Dakota State House District 11 - Democratic-NPL Party Primary
    99. North Dakota State House District 11 - Republican Party Primary
    100. North Dakota State House District 10 - Democratic-NPL Party Primary
    101. North Dakota State House District 10 - Republican Party Primary
    102. North Dakota State House District 1 - Republican Party Primary
    103. North Dakota Public Service Commission - Democratic-NPL Party Primary
    104. North Dakota Public Service Commission - Republican Party Primary
    105. North Dakota Public Service Commission Unexpired Term - Democratic-NPL Party Primary
    106. North Dakota Public Service Commission Unexpired Term - Republican Party Primary
    107. North Dakota Attorney General - Democratic-NPL Party Primary
    108. North Dakota Attorney General - Republican Party Primary
    109. North Dakota Agriculture Commissioner - Democratic-NPL Party Primary
    110. North Dakota Agriculture Commissioner - Republican Party Primary
    111. North Dakota Tax Commissioner - Republican Party Primary
    112. North Dakota Secretary of State - Democratic-NPL Party Primary
    113. North Dakota Secretary of State - Republican Party Primary
    114. North Dakota Justice of the Supreme Court
    115. North Dakota Judge of the District Court East Central District 2
    116. North Dakota Judge of the District Court East Central District 3
    117. North Dakota Judge of the District Court East Central District 4
    118. North Dakota Judge of the District Court North Central District 1
    119. North Dakota Judge of the District Court North Central District 2
    120. North Dakota Judge of the District Court North Central District 5
    121. North Dakota Judge of the District Court Northeast Central District 1
    122. North Dakota Judge of the District Court Northeast Central District 3
    123. North Dakota Judge of the District Court Northwest District 1
    124. North Dakota Judge of the District Court Northwest District 5
    125. North Dakota Judge of the District Court Northwest District 6
    126. North Dakota Judge of the District Court South Central District 10
    127. North Dakota Judge of the District Court South Central District 2
    128. North Dakota Judge of the District Court South Central District 5
    129. North Dakota Judge of the District Court South Central District 6
    130. North Dakota Judge of the District Court Southeast District 2
    131. North Dakota Judge of the District Court Southeast District 4
    132. North Dakota Judge of the District Court Southeast District 5
    133. North Dakota Judge of the District Court Southeast District 6
    134. North Dakota Judge of the District Court Southeast District 7
    135. North Dakota Judge of the District Court Southwest District 2
    136. North Dakota Judge of the District Court Southwest District 4
    137. Cass County Garrison Diversion Conservancy Director
    138. Burleigh County Auditor/Treasurer
    139. Cavalier County Auditor
    140. Stark County Auditor/Treasurer
    141. Stark County Commission District 2
    142. Stark County Commission District 4
    143. Burleigh County Recorder
    144. Cavalier County Recorder
    145. Cass County Sheriff
    146. Cavalier County Sheriff
    147. Grand Forks County Sheriff
    148. Stark County Sheriff
    149. Stutsman County Sheriff
    150. Ward County Sheriff
    151. Burleigh County State's Attorney
    152. Cavalier County State's Attorney
    153. Grand Forks County State's Attorney
    154. Stark County State's Attorney
    155. Stutsman County State's Attorney
    156. Ward County State's Attorney
    157. Burleigh County Sheriff
    158. Cavalier County Treasurer
    159. Stutsman County Garrison Diversion Conservancy Director
    160. Morton County Southwest Water Authority Director
    161. Morton County Auditor
    162. Morton County Recorder
    163. Morton County Sheriff
    164. Richland County Sheriff
    165. Morton County State's Attorney
    166. Richland County State's Attorney
    167. Morton County Treasurer
    168. Richland County Garrison Diversion Conservancy Director
    169. Bottineau County Treasurer
    170. Bowman County Treasurer
    171. Bowman County Recorder/Clerk of District Court
    172. Bottineau County Recorder
    173. Dickey County Recorder
    174. Divide County Recorder
    175. Dunn County Recorder/Clerk of District Court
    176. Eddy County Recorder/Clerk of District Court
    177. Emmons County Recorder/Clerk of District Court
    178. Foster County Recorder
    179. Golden Valley County Recorder/Clerk of District Court
    180. Grant County Recorder/Clerk of District Court
    181. Griggs County Recorder/Clerk of District Court
    182. Hettinger County Recorder/Clerk of District Court
    183. Kidder County Recorder
    184. LaMoure County Recorder
    185. Logan County Recorder
    186. Bottineau County Sheriff
    187. Bowman County Sheriff
    188. Dickey County Sheriff
    189. Divide County Sheriff
    190. Dunn County Sheriff
    191. Eddy County Sheriff
    192. Emmons County Sheriff
    193. Foster County Sheriff
    194. Grant County Sheriff
    195. Griggs County Sheriff
    196. Hettinger County Sheriff
    197. Kidder County Sheriff
    198. LaMoure County Sheriff
    199. Logan County Sheriff
    200. Bottineau County State's Attorney
    201. Bowman County State's Attorney
    202. Dickey County State's Attorney
    203. Divide County State's Attorney
    204. Eddy County State's Attorney
    205. Emmons County State's Attorney
    206. Foster County State's Attorney
    207. Griggs County State's Attorney
    208. Hettinger County State's Attorney
    209. Kidder County State's Attorney
    210. LaMoure County State's Attorney
    211. Logan County State's Attorney
    212. Divide County Commission District 1
    213. Divide County Commission District 3
    214. Bottineau County Auditor
    215. Bowman County Auditor
    216. Dickey County Auditor
    217. Divide County Auditor/Treasurer
    218. Dunn County Auditor/Treasurer
    219. Eddy County Auditor
    220. Emmons County Auditor/Treasurer
    221. Golden Valley County Auditor
    222. Grant County Auditor/Treasurer
    223. Griggs County Auditor
    224. Hettinger County Auditor/Treasurer
    225. Kidder County Auditor
    226. Logan County Auditor
    227. Bowman County Southwest Water Authority Director
    228. Eddy County Treasurer
    229. Foster County Treasurer
    230. Golden Valley County Treasurer
    231. Griggs County Treasurer
    232. Kidder County Treasurer
    233. LaMoure County Treasurer
    234. Logan County Treasurer
    235. Dickey County Treasurer
    236. Dunn County State's Attorney
    237. Golden Valley County Sheriff
    238. Mountrail County Commission District 2
    239. Mountrail County Commission District 3
    240. Mountrail County Commission District 4
    241. Towner County Commission District 2
    242. Towner County Commission District 4
    243. McHenry County Auditor/Treasurer
    244. McIntosh County Auditor
    245. McKenzie County Auditor/Treasurer
    246. McLean County Auditor
    247. Mercer County Auditor
    248. Mountrail County Auditor
    249. Oliver County Auditor
    250. Ramsey County Auditor
    251. Ransom County Auditor
    252. Renville County Auditor
    253. Rolette County Auditor
    254. Sargent County Auditor
    255. Sheridan County Auditor
    256. Sioux County Auditor
    257. Slope County Auditor
    258. Traill County Auditor
    259. Williams County Auditor
    260. McHenry County Garrison Diversion Conservancy Director
    261. McHenry County Sheriff
    262. McIntosh County Sheriff
    263. McKenzie County Sheriff
    264. McLean County Sheriff
    265. Mercer County Sheriff
    266. Mountrail County Sheriff
    267. Nelson County Sheriff
    268. Oliver County Sheriff
    269. Ramsey County Sheriff
    270. Ransom County Sheriff
    271. Renville County Sheriff
    272. Rolette County Sheriff
    273. Sargent County Sheriff
    274. Sheridan County Sheriff
    275. Sioux County Sheriff
    276. Slope County Sheriff
    277. Steele County Sheriff
    278. Towner County Sheriff
    279. Traill County Sheriff
    280. Walsh County Sheriff
    281. Wells County Sheriff
    282. Williams County Sheriff
    283. McHenryCounty Recorder
    284. McKenzie County Recorder
    285. Mercer County Recorder
    286. Mountrail County Recorder
    287. Oliver County Recorder
    288. Ramsey County Recorder
    289. Ransom County Recorder
    290. Renville County Recorder
    291. Rolette County Recorder
    292. Sheridan County Recorder
    293. Traill County Recorder
    294. Wells County Recorder
    295. McHenry County State's Attorney
    296. McIntosh County State's Attorney
    297. McLean County State's Attorney
    298. Mercer County State's Attorney
    299. Mountrail County Treasurer
    300. Pierce County State's Attorney
    301. Ramsey County State's Attorney
    302. Ransom County State's Attorney
    303. Renville County State's Attorney
    304. Rolette County State's Attorney
    305. Sargent County State's Attorney
    306. Sheridan County State's Attorney
    307. Slope County State's Attorney
    308. Towner County State's Attorney
    309. Traill County State's Attorney
    310. Walsh County State's Attorney
    311. Wells County State's Attorney
    312. Williams County State's Attorney
    313. McIntosh County Treasurer - No Party Party Primary
    314. Mercer County Treasurer - No Party Party Primary
    315. Ramsey County Treasurer - No Party Party Primary
    316. Ransom County Treasurer - No Party Party Primary
    317. Rolette County Treasurer - No Party Party Primary
    318. Sheridan County Treasurer - No Party Party Primary
    319. Slope County Treasurer - No Party Party Primary
    320. Steele County Treasurer - No Party Party Primary
    321. Traill County Treasurer - No Party Party Primary
    322. McKenzie County State's Attorney
    323. Mountrail County State's Attorney
    324. Nelson County State's Attorney
    325. Pierce County Sheriff
    326. McIntosh County Recorder/Clerk of District Court
    327. McLean County Garrison Diversion Conservancy Director
    328. Pierce County Garrison Diversion Conservancy Director
    329. Renville County Garrison Diversion Conservancy Director
    330. Traill County Garrison Diversion Conservancy Director
    331. McLean County Recorder
    332. Oliver County Treasurer
    333. Pierce County Recorder
    334. Slope County Recorder/Clerk of District Court
    335. Ramsey County Garrison Diversion Conservancy Director
    336. Steele County Auditor
    337. Sargent County Treasurer/Recorder/Clerk of District Court
    338. Sioux County Treasurer/Recorder/Clerk of District Court
    339. Traill County Clerk of District Court
    340. Williams County Treasurer/Recorder
    341. McHenry County Clerk of District Court
    342. Adams County Auditor/Treasurer
    343. Adams County Recorder
    344. Adams County Sheriff
    345. Adams County State's Attorney
    346. Barnes County Auditor
    347. Barnes County Recorder
    348. Barnes County Sheriff
    349. Barnes County State's Attorney
    350. Barnes County Treasurer
    351. Benson County Auditor/Treasurer
    352. Benson County Clerk of District Court
    353. Benson County Garrison Diversion Conservancy Director
    354. Benson County Recorder
    355. Benson County Sheriff
    356. Benson County State's Attorney
    357. Billings County Auditor/Treasurer
    358. Billings County Recorder/Clerk of District Court
    359. Billings County Sheriff
    360. Burke County Recorder/Clerk of District Court
    361. Burke County Sheriff
    362. Burke County State's Attorney
    363. Burke County Treasurer
    364. Rolette County Commission
    365. Pembina County Auditor/Treasurer
    366. Pembina County Recorder/Clerk of District Court
    367. Pembina County Sheriff
    368. Pembina County State's Attorney
    369. Bottineau County Commission District 1
    370. Bottineau County Commission District 3
    371. Bottineau County Commission District 5
    372. McHenry County Commission District 1
    373. McHenry County Commission District 3
    374. McHenry County Commission District 5
    375. Pembina County Commission District 1
    376. Pembina County Commission District 3
    377. Pembina County Commission District 5
    378. Pierce County Commission District 1
    379. Pierce County Commission District 5
    380. Renville County Commission District 1
    381. Renville County Commission District 3
    382. Ward County Garrison Diversion Conservancy Director
    383. Williams County Commission District 1
    384. Williams County Commission District 3
    385. Williams County Commission District 5
    386. Wells County Garrison Diversion Conservancy Director
    387. Rolette County Commission Unexpired 2-Year Term
    388. McKenzie County School Board Area 1
    389. McKenzie County School Board Area 4 & 5
    390. McKenzie County School Board Area 2 & 3
    391. Mercer County Southwest Water Authority Director
    392. Burleigh County Commission
    393. Grand Forks County Commission
    394. Morton County Commission
    395. Stutsman County Commission
    396. Burke County Commission District 2
    397. Cavalier County Commission
    398. Ward County Commission
    399. Cass County State's Attorney
    400. Cass County Commission District 4
    401. Cass County Commission District 2
    402. Cavalier County Official Newspaper
    403. Dunn County Official Newspaper
    404. McHenry County Official Newspaper
    405. McIntosh County Official Newspaper
    406. McLean County Official Newspaper
    407. Mercer County Official Newspaper
    408. Mountrail County Official Newspaper
    409. Slope County Official Newspaper
    410. Traill County Official Newspaper
    411. Ward County Official Newspaper
    412. Barnes County Official Newspaper
    413. Berthold City Council
    414. Des Lacs Mayor
    415. Emerado Council Member
    416. Emerado Mayor
    417. Jamestown City Council
    418. Jamestown Mayor
    419. Kenmare Mayor
    420. Langdon Mayor
    421. Larimore Mayor
    422. Makoti Mayor
    423. Minot Mayor
    424. Niagara City Council
    425. Niagara Mayor
    426. Northwood City Council
    427. Reynolds Mayor
    428. Surrey Mayor
    429. Wilton Mayor
    430. Wing City Council
    431. Wing Mayor
    432. Larimore Park Board
    433. Surrey Park Board
    434. Berthold Municipal Judge
    435. Dickinson Municipal Judge
    436. Emerado Municipal Judge
    437. Jamestown Municipal Judge
    438. Larimore Municipal Judge
    439. Minot Municipal Judge
    440. Surrey Municipal Judge
    441. Thompson Municipal Judge
    442. Belfield Mayor
    443. Manvel Park Board
    444. Wilton Sales & Use Tax Administrator
    445. Grand Forks Municipal Judge
    446. Barney City Council
    447. Barney Mayor
    448. Lidgerwood Mayor
    449. Wahpeton Mayor
    450. Wyndmere Mayor
    451. Barney Park Board
    452. Colfax Park Board
    453. Glen Ullin Park Board
    454. Wyndmere Park Board
    455. Hebron Mayor
    456. Hebron Park Board
    457. Arnegard Mayor
    458. Ashley Mayor
    459. Beach Mayor
    460. Ashley Municipal Judge
    461. Bottineau Municipal Judge
    462. Beulah Mayor
    463. Bottineau Mayor
    464. Braddock City Council
    465. Braddock Mayor
    466. Butte Mayor
    467. Buxton Mayor
    468. Cando Mayor
    469. Carrington City Council
    470. Carrington Mayor
    471. Cavalier City Council Ward 1
    472. Cavalier City Council Ward 2
    473. Cavalier City Council Ward 3
    474. Cavalier Mayor
    475. Coleharbor Mayor
    476. Cooperstown Mayor
    477. Crosby Mayor
    478. Crystal Mayor
    479. Devils Lake Mayor
    480. Dodge Mayor
    481. Drayton Mayor
    482. Dunseith Mayor
    483. Ellendale Mayor
    484. Enderlin Mayor
    485. Fessenden Mayor
    486. Finley Mayor
    487. Fordville City Council
    488. Forest River Mayor
    489. Forman Mayor
    490. Fredonia City Alderperson
    491. Gackle Mayor
    492. Garrison Mayor
    493. Golden Valley Mayor
    494. Goodrich Mayor
    495. Grafton Mayor
    496. Hannaford City Council
    497. Harvey City Council
    498. Hatton Mayor
    499. Havana Mayor
    500. Haynes Mayor
    501. Hazen Mayor
    502. Hettinger Mayor
    503. Hillsboro City Commission
    504. Hillsboro Mayor
    505. Hoople Mayor
    506. Jud Mayor
    507. Kathryn Mayor
    508. Killdeer Mayor
    509. Kulm Mayor
    510. LaMoure Mayor
    511. Linton City Council - Ward 2
    512. Linton Mayor
    513. Lisbon Mayor
    514. Marmarth City Commission
    515. Marmarth Mayor
    516. Max Mayor
    517. Mayville Mayor
    518. McClusky City Council Ward 1
    519. McClusky City Council Ward 2
    520. McClusky Mayor
    521. Beulah Park Board
    522. Cando Park Board
    523. Cavalier Park Board
    524. Crosby Park Board
    525. Edgeley Park Board
    526. Ellendale Park Board
    527. Gackle Park Board
    528. Glenburn Park Board
    529. Hatton Park Board
    530. Kulm Park Board
    531. LaMoure Park Board
    532. Lankin Park Board
    533. Max Park Board
    534. Bowman School Board Member at Large
    535. Center/Stanton School Board
    536. Center/Stanton School Board Member at Large
    537. Killdeer School Board
    538. Killdeer School Board Member at Large
    539. Braddock Park Board
    540. Grenora Park Board
    541. Carrington Municipal Judge
    542. Dunseith Municipal Judge
    543. Gackle Municipal Judge
    544. Harvey Municipal Judge
    545. Hatton Municipal Judge
    546. Hazelton Municipal Judge
    547. Hazen Municipal Judge
    548. LaMoure Municipal Judge
    549. Linton Municipal Judge
    550. Marion Mayor
    551. Grenora Rural Fire Protection District Representative
    552. Mercer City Council
    553. Mercer Mayor
    554. Milnor Mayor
    555. Minto Mayor
    556. Mott Mayor
    557. Mountain Mayor
    558. Neche Mayor
    559. New England Mayor
    560. New Rockford City Commission
    561. Oakes Mayor
    562. Oriska Mayor
    563. Park River Mayor
    564. Pekin Mayor
    565. Pick City Mayor
    566. Pillsbury Mayor
    567. Portland City Council
    568. Ray Mayor
    569. Regent Mayor
    570. Riverdale Mayor
    571. Rolette Mayor
    572. Rolla Mayor
    573. Ruso City Council
    574. Ruso Mayor
    575. Sherwood Mayor
    576. Stanley Mayor
    577. Steele Mayor
    578. St John City Council
    579. St John Mayor
    580. Strasburg Mayor
    581. Tappen Mayor
    582. Tolley Mayor
    583. Towner Mayor
    584. Turtle Lake Mayor
    585. Valley City Mayor
    586. Velva Mayor
    587. Verona Mayor
    588. Walhalla Mayor
    589. Watford City Mayor
    590. Wildrose Mayor
    591. Williston Mayor
    592. Willow City - City Council
    593. McClusky Park Board
    594. Milnor Park Board
    595. Minto Park Board
    596. Mohall Park Board
    597. New England Park Board
    598. New Leipzig Park Board
    599. Portland Park Board
    600. Ray Park Board
    601. Rutland Park Board
    602. Mayville Municipal Judge
    603. Pick City Municipal Judge
    604. Rolla Municipal Judge
    605. Rugby Municipal Judge
    606. Sherwood Municipal Judge
    607. Turtle Lake Municipal Judge
    608. Walhalla Municipal Judge
    609. Williston Municipal Judge
    610. Steele Park Board
    611. Willow City Mayor
    612. Wimbledon Mayor
    613. Wishek Mayor
    614. Zap Mayor
    615. Zeeland Mayor
    616. Wishek Municipal Judge
    617. Zap Park Board
    618. Hettinger School Board - Rural Position
    619. Antler City Council
    620. Antler Mayor
    621. Gardena Mayor
    622. Kramer City Council
    623. Lansford City Council
    624. Maxbass City Council
    625. Newburg City Council
    626. Newburg Mayor
    627. Newburg Park Board
    628. Souris City Council
    629. Westhope Mayor
    630. Westhope City Council
    631. Bowman City Commission
    632. Glenburn City Council
    633. Mohall City Council
    634. Sherwood City Council
    635. Dazey City Alderperson
    636. Fingal City Alderperson
    637. Kathryn City Alderperson
    638. Litchville Park Board
    639. Litchville City Alderperson
    640. Nome City Alderperson
    641. Oriska City Alderperson
    642. Cando City Council
    643. Forest River City Council
    644. Grafton City Council
    645. Hoople City Council
    646. Lankin City Council
    647. Minto City Council
    648. Bucyrus City Council
    649. Haynes City Council
    650. Reeder City Council
    651. Pillsbury City Alderperson
    652. Rogers City Alderperson
    653. Sanborn City Alderperson
    654. Sibley City Alderperson
    655. Valley City - City Commission
    656. Lincoln City Council
    657. Wilton City Commission
    658. Page City Council
    659. Langdon City Commission
    660. Ellendale City Council
    661. Forbes City Council
    662. Fullerton City Council
    663. Oakes City Council
    664. Beach City Council
    665. Beach School Board
    666. Golva City Alderperson
    667. LaMoure City Council
    668. Napoleon City Council
    669. Dodge City Council
    670. Dunn Center City Council
    671. Halliday City Commission
    672. Wishek City Council
    673. Alexander City Council
    674. Arnegard City Council
    675. Watford City - City Council
    676. Rolette City Council
    677. Fort Yates City Council
    678. Selfridge City Council
    679. Finley City Council
    680. Hazelton City Commission
    681. Strasburg City Alderperson
    682. Glenfield City Council
    683. Grace City - City Council
    684. McHenry City Council
    685. Sentinel Butte City Alderperson
    686. Emerado Park Board
    687. Gilby City Council
    688. Inkster City Council Member
    689. Manvel City Council
    690. Thompson City Council
    691. Elgin City Council
    692. New Leipzig City Council
    693. Binford City Council
    694. Cooperstown City Council
    695. New England City Council
    696. Regent City Council
    697. Dawson City Council
    698. Robinson City Council
    699. Steele City Council
    700. Tappen City Council
    701. Tuttle City Council
    702. Berlin City Alderperson
    703. Edgeley City Council
    704. Jud City Council
    705. Kulm City Council
    706. Marion City Council
    707. Verona City Council
    708. Gackle City Council
    709. Towner City Commission
    710. Velva City Commission
    711. Zeeland City Council
    712. Butte City Council
    713. Coleharbor City Council
    714. Garrison City Council
    715. Max City Council
    716. Riverdale City Council
    717. Turtle Lake City Commission
    718. Washburn City Commission
    719. Golden Valley City Council
    720. Hazen City Commission
    721. Pick City - City Council
    722. Zap City Council
    723. Buxton City Council
    724. Galesburg City Council
    725. Hatton City Council
    726. Hillsboro School Board
    727. Mayville City Council
    728. Mayport CG School Board
    729. Goodrich City Council
    730. Belfield City Council
    731. Dickinson City Commission
    732. Dunseith City Council
    733. Wahpeton City Council
    734. Wyndmere City Council
    735. Cayuga City Council
    736. Cogswell Mayor
    737. Forman City Council
    738. Gwinner City Council
    739. Havana City Council
    740. Milnor City Council
    741. Rutland City Council
    742. Gladstone City Council
    743. Richardton City Commission
    744. South Heart City Council
    745. Taylor City Council
    746. Enderlin City Council
    747. Lisbon City Council
    748. Devils Lake City Commission
    749. Almont City Council
    750. Flasher Mayor
    751. Flasher City Commission
    752. Glen Ullin City Council
    753. Hebron City Council
    754. Center City Council
    755. Mandan City Commission
    756. New Salem City Council
    757. New Salem Mayor
    758. New Town City Council
    759. New Town Mayor
    760. Parshall Park Board
    761. Parshall Mayor
    762. Parshall City Council
    763. Plaza City City Council
    764. Stanley City Council
    765. White Earth City Council
    766. Aneta City Council
    767. Lakota City Council
    768. McVille City Council
    769. McVille Mayor
    770. Michigan City Council
    771. Michigan Mayor
    772. Pekin City Council
    773. Petersburg City Council
    774. Tolna City Council
    775. Bathgate City Council
    776. Cavalier Municipal Judge
    777. Crystal City Council
    778. Drayton City Council
    779. Hamilton City Council
    780. Mountain City Council
    781. Neche City Council
    782. Pembina City Council
    783. Pembina Mayor
    784. Walhalla City Council
    785. Christine City Council
    786. Colfax City Council
    787. Dwight City Council
    788. Fairmount City Council
    789. Hankinson City Council
    790. Mantador Mayor
    791. Burlington City Council
    792. Carpio Park Board
    793. Des Lacs City Council
    794. Donnybrook Mayor
    795. Douglas City Council
    796. Kenmare City Council
    797. Makoti City Council
    798. Ryder City Council
    799. Sawyer City Council
    800. Fessenden City Council
    801. Epping City Council
    802. Grenora City Council
    803. Ray City Commission
    804. Springbrook Mayor
    805. Wildrose City Council
    806. Williston City Commission
    807. Wimbledon City Alderperson 4-Year Term
    808. Wimbledon City Alderperson 2-Year Term
    809. Billings County School Board Member At-Large
    810. Billings County School Board District 1
    811. Billings County School Board District 2
    812. Bottineau City Council
    813. Bottineau City Council Unexpired 2-Year Term
    814. Gardena City Council
    815. Gardena City Council Unexpired 2-Year Term
    816. Lincoln City Council Unexpired 2-Year Term
    817. Crosby City Council Unexpired 2-Year Term
    818. Crosby City Council
    819. Grand Forks City Council Ward 2
    820. Grand Forks City Council Ward 4
    821. Grand Forks City Council Ward 6
    822. Killdeer City Commission
    823. Killdeer City Council Unexpired 2-Year Term
    824. Northwood City Council Unexpired 2-Year Term
    825. Regent Rural Fire Protection District Representative
    826. Reynolds City Council
    827. Reynolds City Council Unexpired 2-Year Term
    828. Thompson City Council Unexpired 2-Year Term
    829. Steele Park Board Unexpired 2-Year Term
    830. Dickey City Alderperson Unexpired 2-Year Term
    831. Dickey City Alderperson
    832. Marion City Council Unexpired 2-Year Term
    833. Verona City Council Unexpired 2-Year Term
    834. Lehr City Council
    835. Gackle City Council Unexpired 2-Year Term
    836. Ashley City Council
    837. Ashley City Council Unexpired 2-Year Term
    838. Wishek City Council Unexpired 2-Year Term
    839. Zeeland City Council Unexpired 2-Year Term
    840. Benedict City Council
    841. Benedict City Council Unexpired 2-Year Term
    842. Coleharbor City Council Unexpired 2-Year Term
    843. Garrison Park Board Unexpired 2-Year Term
    844. Riverdale Park Board Unexpired 2-Year Term
    845. Zap Park Board Unexpired 2-Year Term
    846. Mandan Southwest Water Authority Director
    847. St Thomas City Council
    848. St Thomas City Council Unexpired 2-Year Term
    849. Walhalla Park Board Unexpired 2-Year Term
    850. Tolley City Council Unexpired 2-Year Term
    851. Tolley City Council
    852. Adams City Council
    853. Edinburg City Council
    854. Edinburg Park Board Unexpired 2-Year Term
    855. Grenora City Council Unexpired 2-Year Term
    856. Harvey City Council Unexpired 2-Year Term
    857. South Heart Park Board Unexpired 2-Year Term
    858. Dwight Park Board Unexpired 2-Year Term
    859. Great Bend City Council
    860. Great Bend City Council Unexpired 2-Year Term
    861. Lidgerwood City Council
    862. Lidgerwood City Council Unexpired 2-Year Term
    863. Mantador Park Board
    864. Mantador Park Board Unexpired 2-Year Term
    865. Walcott City Council
    866. Walcott City Council Unexpired 2-Year Term
    867. Goodrich City Council Unexpired 2-Year Term
    868. Cooperstown City Council Unexpired 2-Year Term
    869. Goodrich Park Board Unexpired 2-Year Term
    870. Springbrook City Alderperson
    871. Springbrook City Alderperson Unexpired 2-Year Term
    872. Belfield School Board Rural
    873. Belfield School Board Member at Large
    874. McClusky Park Board Unexpired 2-Year Term
    875. McClusky School Board Member at Large
    876. McClusky School Board from City
    877. McClusky School Board from Rural Area
    878. McClusky School Board from City Unexpired 2-Year Term
    879. Strasburg Park Board - 2-Year Term
    880. Reeder Park Board - Unexpired 2-Year Term
    881. Carrington City Council - Ward 1
    882. Carrington City Council - Ward 2
    883. Mott City Alderperson Ward 1
    884. Mott City Alderperson Ward 2
    885. Mott City Alderperson Ward 3
    886. Beulah City Council Ward 1
    887. Beulah City Council Ward 2
    888. Beulah City Council Ward 3
    889. Beulah City Council Ward 4
    890. Wahpeton City Council Ward 1
    891. Wahpeton City Council Ward 3
    892. Rugby City Council Ward 1
    893. Rugby City Council Ward 3
    894. Rugby City Council Ward 4
    895. Rugby City Council Ward 2
    896. Larimore City Council Ward 1
    897. Larimore City Council Ward 2
    898. Surrey City Council Ward 1
    899. Surrey City Council Ward 2
    900. Park River City Council Ward 1
    901. Park River City Council Ward 2
    902. Park River City Council Ward 3
    903. Northwood Municipal Judge
    904. Rolla City Council
    905. Solen City Council
    906. Solen Mayor
    907. Fargo School Board
    908. Grand Forks School Board
    909. Hettinger School Board - City Position
    910. Reeder Park Board
    911. Valley City Park Board
    912. Bottineau Park Board
    913. Bottineau School Board
    914. Lansford Park Board
    915. Bowman School Board
    916. Bowman Park Board
    917. Alexander School Board
    918. Bismarck Park Board
    919. Lincoln Park Board
    920. Central Cass School Board
    921. Northern Cass School Board
    922. Yellowstone School Board
    923. Goodrich School Board
    924. Dickinson School Board
    925. South Heart School Board
    926. Lone Tree School Board
    927. Beulah School Board
    928. Langdon Park Board
    929. Hazen School Board
    930. Fullerton Park Board
    931. Fort Yates School Board
    932. Oakes Park Board
    933. Richardton/Taylor School Board
    934. Dodge Park Board
    935. Halliday Park Board
    936. New Rockford Park Board
    937. Linton Park Board
    938. Strasburg Park Board - 4-Year Term
    939. Carrington Park Board
    940. Grace City Park Board
    941. Beach Park Board
    942. Golva Park Board
    943. Northwood Park Board
    944. Thompson Park Board
    945. Elgin Park Board
    946. Cooperstown Park Board
    947. Hannaford Park Board
    948. Jud Park Board
    949. Marion Park Board
    950. Napoleon Park Board
    951. Velva Park Board
    952. Ashley Park Board
    953. Wishek Park Board
    954. Alexander Park Board
    955. Watford City Park Board
    956. Garrison Park Board
    957. Riverdale Park Board
    958. Turtle Lake Park Board
    959. Hazen Park Board
    960. Flasher Park Board
    961. Mandan Park Board
    962. Stanley Park Board
    963. McVille Park Board
    964. McVille Park Board Unexpired 2-Year Term
    965. Michigan Park Board
    966. Petersburg Park Board
    967. Center Park Board
    968. Crystal Park Board
    969. Drayton Park Board
    970. Neche Park Board
    971. St Thomas Park Board
    972. Walhalla Park Board
    973. Rugby Park Board
    974. Devils Lake Park Board
    975. Enderlin Park Board
    976. Lisbon Park Board
    977. Dwight Park Board
    978. Great Bend Park Board
    979. Hankinson Park Board
    980. Lidgerwood Park Board
    981. Dunseith Park Board
    982. Rolette Park Board
    983. Gwinner Park Board
    984. Goodrich Park Board
    985. Belfield Park Board
    986. Belfield Park Board Unexpired 2-Year Term
    987. Dickinson Park Board
    988. South Heart Park Board
    989. Finley Park Board
    990. Jamestown Park Board
    991. Hillsboro Park Board
    992. Mayville Park Board
    993. Edinburg Park Board
    994. Fordville Park Board
    995. Grafton Park Board
    996. Park River Park Board
    997. Kenmare Park Board
    998. Makoti Park Board
    999. Fessenden Park Board
    1000. Harvey Park Board
    1001. Williston Park Board
    1002. Benson County Commission District 3
    1003. Benson County Commission District 5
    1004. Ramsey County Commission
    1005. Walsh County Commission
    1006. McKenzie County Commission
    1007. Dunn County Commission
    1008. McLean County Commission District 1
    1009. McLean County Commission District 3
    1010. Sheridan County Commission District 1
    1011. Sheridan County Commission District 3
    1012. Wells County Commission District 2
    1013. Wells County Commission District 4
    1014. Eddy County Commission
    1015. Foster County Commission District 4
    1016. Foster County Commission District 2
    1017. Griggs County Commission District 1
    1018. Griggs County Commission District 3
    1019. Griggs County Commission District 5
    1020. Traill County Commission District 1
    1021. Traill County Commission District 3
    1022. Traill County Commission District 5
    1023. Nelson County Commission District 1
    1024. Nelson County Commission District 3
    1025. Nelson County Commission District 5
    1026. Steele County Commission District 1
    1027. Steele County Commission District 3
    1028. Steele County Commission District 5
    1029. Golden Valley County Commission District 1
    1030. Golden Valley County Commission District 3
    1031. Billings County Commission District 2
    1032. Mercer County Commission
    1033. Oliver County Commission District 2
    1034. Kidder County Commission
    1035. Barnes County Commission District 2
    1036. Barnes County Commission District 3
    1037. Barnes County Commission District 4
    1038. Slope County Commission District 1
    1039. Slope County Commission District 3
    1040. Hettinger County Commission District 2
    1041. Grant County Commission District 3
    1042. Adams County Commission
    1043. Sioux County Commission District 1
    1044. Emmons County Commission District 2
    1045. Emmons County Commission District 4
    1046. Logan County Commission
    1047. McIntosh County Commission
    1048. LaMoure County Commission District 2
    1049. LaMoure County Commission District 4
    1050. Dickey County Commission District 5
    1051. Dickey County Commission District 3
    1052. Dickey County Commission District 1
    1053. Ransom County Commission
    1054. Sargent County Commission
    1055. Richland County Commission
    1056. Sioux County Commission District 3
    1057. Bowman County Commission
    1058. Horace City Council
    1059. Horace Park Board
    1060. Alice City Council
    1061. Argusville City Council
    1062. Argusville Mayor
    1063. Argusville Park Board
    1064. Ayr City Council
    1065. Buffalo City Council
    1066. Buffalo Mayor
    1067. Buffalo Park Board
    1068. Casselton City Council
    1069. Casselton Mayor
    1070. Casselton Municipal Judge
    1071. Casselton Park Board
    1072. Davenport City Council
    1073. Davenport City Council Unexpired 2-Year Term
    1074. Davenport Mayor
    1075. Davenport Park Board
    1076. Frontier City Council
    1077. Frontier Mayor
    1078. Grandin City Council
    1079. Grandin Mayor
    1080. Harwood City Council
    1081. Harwood Park Board
    1082. Hunter City Council
    1083. Kindred City Council
    1084. Kindred Park Board
    1085. Mapleton City Council
    1086. Mapleton Park Board
    1087. Oxbow City Council
    1088. Oxbow Mayor
    1089. Prairie Rose City Council
    1090. Prairie Rose Mayor
    1091. Tower City - City Council
    1092. Tower City Park Board
    1093. West Fargo City Commission
    1094. West Fargo Mayor
    1095. West Fargo Municipal Judge
    1096. Tioga City Commission
    1097. Aneta Park Board
    1098. Minot Park Board
    1099. Minot School Board
    1100. Fargo Park Board
    1101. Jamestown School Board
    1102. Grand Forks Park Board
    1103. Jamestown School Board Rural District
    1104. West Fargo School Board
    1105. West Fargo Park Board
    1106. Bismarck School Board
    1107. Bismarck City Commission
    1108. Mandan School Board
    1109. Fargo City Commission
    1110. Fargo Mayor